שרפרפי דלפק מוד

לנסות למצוא את השרפרף הטוב ביותר שיצא מתחת לאי המטבח שלך יכול להיות אתגר. האם זה רק אני, או שזה נראה כאילו קשה להגיע אליהם? אני אהיה בשוק כמה בעתיד הקרוב, ברגע שהרינו של המטבח שלנו יסתיים, אז שמרתי את עיניי קלופות. להלן כמה שתפסו את תשומת ליבי עד כה:

אני אוהב את הקווים הנקיים והבסיסיים של שרפרפי הקליסמוס של מערב אלם. הם מספיק כבדי משקל, מה שמעיד שהילדים שלי לא יפלו עליהם בקלות רבה מדי. אלה זמינים גם באדום שפתון, וזה יהיה די מגניב אם אתה יכול לעבוד את זה בתכנית הצבעים שלך!

אני גם אוהב את שרפרפי הדלפק Tolix Marais, הזמינים באמצעות עיצוב בהישג יד. חומר המתכת המחורר מוסיף לתחושה התעשייתית. קל לחיות עם אפור לבן או אקדח. וזה גם מגיע בצבע אגרוף – שזיף.

ניתן להשיג גם באמצעות עיצוב בהישג יד צואה נגד הטרקטורים. גרסת האגוז יפה. ישבתי על אחד מהשרפרפים האלה בעבר והם נוחים להפליא. ככל הנראה, בהתחשב בווריאציות הטבעיות של העץ, אין שני שרפרפים זהים למדי. העץ המשמש גם הוא נקצר בר -קיימא ומקומי.

אם התקציב שלי היה גדול יותר, הייתי בוחר בפראיירים האלה. מ- BDDW, שרפרפי הדלפק האורחים המרובעים זמינים בהולייס קלוני והם כל כך נאים. מושבי העור והגבים הכהים הכהים יתבססו יפה עם הזמן. קלאסי בוודאות.

צפו גם בקמרון מקניל בטלוויזיה המקוונת לבחירת הבר-שרמה שלו!

נקודות זכות: 1. צואה של קליסמוס, מערב אלם 2. שרפרפי דלפק של טוליקס מארה, עיצוב בתוך Reach3. שרפרפים מונה טרקטור, עיצוב בתוך Reach4. שרפרפים מונה אורחים מרובעים, BDDW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *