#10: הסככה החדשה שלנו עשויה לנסות להרוג אותנו

להראות הערות לפרק מספר 10 של Young House Love יש פודקאסט שמגיע לאטצ’ה! בפרק השבוע אנו חולקים שלישייה של תקלות אחרונות, מפרויקט חצר שהשתבש ומתנה ליום השנה שהתרחקה מאיתנו לאירוע האקראי שכמעט שבר את האצבע של שרי. אנו גם מקישים על הבעלים של חברת בד וריפודים כדי לקבל את הסקופ הפנימי על טעויות וילון כדי להימנע, דרכים לחסוך כסף ומה מגמה בעולם הטקסטיל.

אתה יכול להאזין לפרק הזה ב- iTunes, Google Play, Stitcher או Tunein Radio – או לנגן אותו למטה! לאחר מכן השתמש בדף זה כדי לבדוק קישורים, הערות או תמונות שאליו התייחסנו.

בדף זה יש פשוט את כל הקישורים, ההערות והתמונות שמלווים עם מה ששמעת זה עתה).
הסרטונים האהובים עלינו

מה חדש

למקרה שפספסת את זה כבר בבלוג, הנה הסקופ המלא על הסככה החדשה שלנו!

וכאן אנו מכניסים מצביע נוסף להתקשר 811 לפני שעושים חפירה בחוץ (< - אחי, תגיע לזה) מה לא אם אתה רוצה לצייר את הבית שלך כמו היפסטר, הנה ג'ינס טבעוני, רזה, היפסטרה ושני שווקי איכרים לבחירה (אחד מבנג'מין מור ואחד מבאר). ואם אתה רוצה ללמוד הרבה יותר על J.D. Scott, הנה המאמר הזה של Popsugar: 15 דברים שלא ידעת על אח הנכס השלישי מידע פנים על בד וריפודים להלן האתר של U-FAB, בפרט, אתה עשוי להתענג על הבלוג שלהם שיש בו המון סוכריות עיניים של החדרים שהם עוזרים למהפך. אם אתה רוצה לראות כמה מהפרויקטים שהם סיימו איתנו, אתה יכול לסייר ב- Showhouse שלנו (כל הווילונות והחדר האורחים הוא יצירות המופת שלהם) או שתוכלו לבדוק את התרומות הנדיבות שלהם למהפך החג שלנו עבור הילדים מתקן רפואי של ריצ'מונד. אה, והנה כיסא הנדנדה שרי ריפוד מחדש. כיסינו את "הסאגה" בשני חלקים: חלק 1 וחלק 2 (הו גבר, היא הייתה כל כך שמחה שם לרגע) אנחנו חופרים אני בטוח שחיכית לחגוג את עיניך בתצלום היפה הזה של שרי ואצבעה החזקה (אבל לא שבורה!), לופתת את אהובה שמן הקוקוס של ד"ר ברונר ואתה יכול למצוא את NPR ASK ME אחר בכל מקום שאתה מוריד את הפודקאסט שלנו (אם אתה מעדיף להאזין לקליפים של התוכנית, פשוט דפדף באתר שלהם) PSST- חיפוש אחר משהו שחפרנו בפרק עבר, אך לא זוכר אילו תווי הערות ללחוץ עליו? ובכן, הנה רשימת אב של כל מה שחפרנו מכל פרקי העבר. *דף זה כולל קישורי שותפים* הודעות נוספות מאהבת הבית הצעירות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *