תענוגות קיץ

אהההה קיץ, איפה היית כל חיי? מדי שנה אני מנסה לזכור לשתות העונה ולעתים קרובות אני אפילו מדמיין יום חורף קפוא רק כדי לוודא שאעריך את מה שיש לי! הימים החמים האלה באמת הם הזמן ל”היות “וליהנות מהחיים והבית של האדם. חשבתי על זה לאחרונה כשישבתי להתנודד בהונותיי על בריחת האש הקטנטנה שלי בעיר עם עציצי הפרחים שלה. הבחנתי שבעוד שהגינה הגערה שלי הייתה רחוקה מלהיות מושלמת, זה באמת הביא לי שלום ואושר רק להיות שם ולהעריך את הבית אשתי שרה ויצרנו.

אחרי הכל, זו הסיבה שאני עושה את מה שאני עושה – זה בהחלט לא קשור לדברים. זה קשור ליצירת בית בו ניתן לחיות חיים. זה נוצות את הקן לשקף את האדם שחי שם. לפני שהקיץ יחליק, בואו ניקח זמן לעצור ולספוג את התענוגות הבסיסיים (והמסוגננים) בחיינו בכל יום.

אמנות הנפט היא משהו שאני אוהב לעבוד עליו בשעות אחר הצהריים הקיצייות הבריזות. מדוע לא להביא מיטת יום בחוץ ולהקים את האידיאל הטוב ביותר של תחנת הנודניק על הסיפון שלך ככה?

אני חושב שזה רעיון פנטסטי – אז הנה כמה אפשרויות לא יקרות להתחיל.

מסגרת מיטת יום איקאה מלדל היא גניבה במחיר של 129 דולר.

אוהב את מצעי הקובלט האינקי הזה. גיליון טלולה קבע את IA כעת למכירה ב- Crate & Barrel. החל מ- $ 45 דולר.

לא יכול להשתבש עם חיזוק מתקתק טרי כמו כרית הלהקה של איקאה אלווין. 7 דולר למקרה.

ולגבי ספיגה תוכלו להוסיף קצת רומנטיקה עם כריות טווס אסייתיות וינטגיות בעדינות מבית כריות טווס אסייתיות מבית Wall Cone Hill. אבל אני בטוח שיש לך כמה מגרסאות הווינטג ‘של אמך המופקות בארון הפשתן שלך!

וודא שאתה מבלה הרבה זמן עם חברים בקיץ הזה בקוטג’ים, קמפינג ומנגלים.

צליה בחוץ מעולם לא הייתה הרבה יותר שובה לב עם סיכות הקלאסיות האלה מהצמיג הקנדי ומזח 1.

המנגלים של נירוסטה אלים אלים הם לא בשבילי! פחות זה הרבה יותר וכדורי זה כל כך חמוד! הערעור הקטן הזה יחזיר לך רק 70 $!. (אההם, אבא, כמה המפלצת ההיא אתה קורא עלות ברביקיו …?) גריל פחם שף מאסטר מהצמיג הקנדי, 70 דולר.

כלי אמייל הוא המתנה של מדינה, וכי צבע כחול אינקי נמצא בבירור על גליל. קערה גבוהה באמייל וקפה מפלדת אמייל מהצמיג הקנדי. מ- $ 5.

יו”ר הבמאי המתקפל הזה (64 $) הוא אלטרנטיבה שיקית לאותו מגוון אחר עם מחזיק משקאות. ההצבעה שלי היא על מסגרת העץ המתוחכמת הזו ומושב הבד. מקגייר אפילו עושה אחד כזה, אז זה צריך להיות שיק! מסגרת כיסא לאטה של ​​מזח 1 (2157082), 49 $ וכיסוי בד בחול מולבן (2157145), 15 $.

לבסוף, קח קצת זמן ללכלך את הידיים שלך. בהתחשב בכך שהקטע הקטן שלנו באדמה קפוא 99 אחוז מהשנה, אנו הקנדים חייבים להגיע למרפקים שלנו בעפר בזמן שאנחנו יכולים. גם אם אין לך גן משלך, צא לטיול למרות גינה ציבורית.

תמונות אלה הן מגן קורבי רוז בבלוויל, אונטריו (זו שרה בתמונה) ופסטיבל אדמונית באושווה באביב (תודה, מרגוט!). שרה אפילו קיבלה כובע גן פלופי תמורת 10 דולר בג’ו טרי לאירוע. אחרת, האירועים האלגנטיים האלה הם בחינם, בחינם, בחינם!

אפילו נטיעת סיר עשבי תיבול לקציר או שנתי כדי לצלף תביא חיים ורעננות לביתכם. לעמק של לי יש קטלוג גן שיגרום לך להזיל ריר אם יש לך אגודל ירוק, ואם לא, זה יעזור לך להתחיל. לכלים המטופלים באנגלית שלהם יש אחיזה נוחה ונמשכים חיים שלמים.

עיין ברעיונות הגינון של פרנקי פרחים לדרך קלה להפעיל או לשמור על חלקת ירק קטנה משלך.

כל מה שתבחרו לעשות כדי לחגוג את ימי הקיץ העצלנים, זכרו לבעוט וליהנות. יש רק 150+ ימים עד חג המולד!

קרדיטים לצילום: 1. מגורים קאנטרי 2. מסגרת מיטת מיטת יום מלדל. צמיג 8. קערה גבוהה של אמייל מהצמיג הקנדי 9. קפה מפלדת אמייל מהצמיג הקנדי 10. מסגרת כיסא לפנה 1 לאטה 11-15. מייקל פניני 16-18. לי עמק 19. מייקל פניני

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *