בלעדי-פרטי מוצר C-BUS חדשים יותר

לאחר ההכרזה בשבועות האחרונים על מסך המגע החדש של C-BUS בשחור לבן, היינו מעוניינים לדבר עם שניידר אלקטריק בתערוכת הבית החכם בסוף השבוע.

נראה שקליפסל לא נח על זרי הדפנה שכן יש לנו פרטים על רפסודה של מוצרים חדשים יותר כולל שני תרמוסטטים, ממסר עיוור כמו גם כמה פרטים על מוצרים שנמצאים מעט יותר בחוץ.

ה- 5070THP הוא תרמוסטט C-BUS הניתן לתכנות. זמין בשני דגמים שונים, 1 הכולל חמישה ממסרים לנהיגה בקווי בקרת HVAC בסגנון ‘RWG’ וגרסה שאינה כוללת ממסרים. שתי הגרסאות זמינות עם לבן לבן (סגנון שבתאי), פנים שחורות ופלדת אל חלד. ה- LCD מציג טמפרטורה בשתי מעלות צלזיוס או מעלות פרנהייט, כפי שנבחר על ידי המתקין או המפעיל. ה- LCD מסוגל להציג טמפרטורה בטווח -50 מעלות צלזיוס (-58 מעלות צלזיוס) עד 37 מעלות צלזיוס (99 מעלות צלזיוס) והוא עם תאורה אחורית עם LED לבנים, כאשר הרמה ניתנת לכוונון באמצעות פרמטרי תצורת C-BUS. חיישן טמפרטורה משולב גם ביחידה, עם דיוק ± 0.5 מעלות צלזיוס בטמפרטורה של 25 מעלות צלזיוס ו- ± 1 מעלות צלזיוס בטווח הטמפרטורה התפעולי. היחידה משדר את הטמפרטורה המוצגת ב- C-Bus כדי לאפשר למכשירי C-Bus אחרים להיות מסוגלים להגיב למידע זה (למשל, מסך מגע צבעוני C צבע או בקר אוטומציה של פסקל).

5070thb סדרה C-Bus תרמוסטט

ה- 5070thb הוא תרמוסטט של אזור C-Bus יחיד. היחידה משלבת תכונה ‘מפלגת’ או ‘מצב כלכלה’ המאפשרת ליחידה לפעול עם טווח טמפרטורות רחב יותר מהרגיל סביב נקודת הגדרה. זה בדרך כלל משמש כאשר הבית או הבניין אינם תפוסים. החיסרון מאפשר חיסכון באנרגיה, תוך שמירה על מידה של נוחות. תכונת הפיגוע מופעלת או מושבתת באמצעות כתובת קבוצת תאורה C-Bus. כל פרמטרי בקרת התרמוסטט נגישים באמצעות C-Bus, מתוכנת ערכת הכלים C-Bus. היחידה מגיבה להודעות יישום C-Bus HVAC ומשדר את הטמפרטורה המוצגת ב- C-Bus כדי לאפשר התקני C-Bus אחרים להיות מסוגלים להגיב למידע זה (למשל, מסך מגע צבעוני C צבע או בקר אוטומציה של פסקל).

יחידות ממסר בקרת מנוע Clipsal Clipsal Clipsal Contract נועדו להניע ישירות את המנועים לרכיבי ריהוט רכים כמו תריסים ממונעים, וילונות, תריסים וסוככים. ניתן להתקין בקלות את יחידת הממסר במעבר המרכזי או בשדה במתחם הרכבה האופציונלי של DIN-Rail.

מוצרים חדשים עוד יותר בעבודות. שמענו על יתרון תכנות חדש של USB IR ובראיון שלנו שצולם עם שניידר בתערוכת הבית החכם ניצלנו את ההזדמנות לשאול על כמה מוצרים שמועים אחרים כמו דימר אוניברסלי חדש וכמה חדשות על בקרות סצנה לטווח E2000.

אנו יודעים שאתה אוהב אותנו להקניט אותך, כך שתצטרך רק לחכות לשחרור הסרטון בשבוע הבא כדי לראות מה היה אנדרו פמברטון של שניידר לומר כששאלנו אותו על המוצרים הלא מאושרים האלה.

Schneider-electric.co.uk: clipsal.com: PDFS לתרמוסטטים

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *