עיצוב חדר מדיה

ש. בחלל שטיח נייטרלי וצבע ואורות שקועים המצוידים בדימרים. איך נוכל לגרום לזה להירגע ומסביר פנים? הוא מחוספס לאח גז בקצה/קיר צר אחד ויש אינסטלציה על הקיר הנגדי. יש לך איזו עצה?

? Kamloops, B.C.

א. הוספת צבעים ומרקם חמים לחדר המדיה שלך תעזור לגרום לחלל להרגיש כמו מקום חם ומסביר פנים בו אתה ומשפחתך תרצו לבזבז המון זמן.

כדי ליצור פינת ישיבה נוחה ליהנות מסרטים, משחק משחקים ואורחים משעשעים, שקול לרכוש ספה מכוסה עם זרועות גבוהות. לריפודים, בחרו בד מזדמן וארוך לאורך זמן כמו אריג מוברש רך (לא תצטרכו לדאוג לשפוך שתייה באותה מידה עם כיסויי החלקה). אם התקציב שלך מאפשר, לזלוג בכריות מלאות או נוצות עבור נוחות נוספת לכיור-לכיור. הקפד להוסיף זריקה רכה וכמה כריות דקורטיביות בצבעים משלימים כדי להירגע מול הטלוויזיה.

מהתיאור שלך, זה נשמע שיש לך שטיחים בקיר לקיר. כדי להגדיר את פינת הישיבה, הניחו שטיח שטח בדוגמת בגוונים חמים מעל השטיח הנוכחי שלכם. כיסא מועדון עור נוח וגב גבוה שהונח בניצב לספה היה הופך תוספת פונקציונלית לפינת הישיבה וייתן לחדר שמץ של יוקרה. כדי להשלים את הקיבוץ, שקול עות’מאני גדול ומרופד עם אחסון במקום שולחן קפה כדי לסלק את השלטות הרחוק ומשחקי הלוח, כמו גם לספק ישיבה נוספת.

תלו כמה פוסטרים של תמונות תנועה למראה וינטג ‘במסגרות שחורות על הקירות כדי להוסיף תחושת משחקיות לחלל. אם אתם מתכננים להכניס כיור בקצה האחד של החדר, חשבו על התקנת מקרר מקרר בר נירוסטה קטן מתחת לגישה נוחה לחטיפים ומשקאות.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *