סקירה של Extender Center Media עבור Xbox

מ- Whiningdog.net … “אז יש לך מחשב מחשב Microsoft Media Center Edition 2005 (MCE) וזה עובד נפלא אבל אתה רוצה עוד. אתה רוצה להיות מסוגל להשמיע בחזרה את תכניות הטלוויזיה המוקלטות, קבצי האודיו והתצלומים ממקומות אחרים בביתך. אולי המחשב שלך ממוקם הרחק ממערכת הקולנוע הביתי שלך, שם תרצה באופן אידיאלי לצפות בתוכן שלך. ובכן כדי לענות על צרכים אלה, מיקרוסופט חשפה את הרעיון של מרכז המדיה Experender (MCX) בתחילת 2004. אנו רואים עכשיו את הדוגמאות הראשונות למערכות MCX אלה.

אבל מה בדיוק ה- MCX שאתה יכול לשאול? מאריך מרכז המדיה מאפשר לך להזרים תוכן ממחשב Windows Media Center Edition 2005 למערכת צג או טלוויזיה אחרת. עם MCX במקום, אתה יכול להציג תוכן המאוחסן במחשב של מרכז מדיה מכל רחבי משק הבית. המחשב שלך כבר לא צריך להיות ליד מערך הטלוויזיה שלך אלא יכול להיות ממוקם במיקום אחר בביתך. ישנם שני סוגים של מרחיבי מרכז מדיה בשוק. ישנן גרסאות מבוססות חומרה מ- HP ו- Linksys ואז קיימת אפשרות תוכנה לקונסולת המשחקים של Microsoft Xbox.

הצטרפו אלינו כמתבונן בתוכנה הוסף את החבילה המכונה “Microsoft Windows Media Center Extender” עבור Xbox. בואו נראה אם ​​תוכנת Extender פועלת להביא את חוויית ה- MCE לפלטפורמת המשחקים של Microsoft Xbox והרבה יותר חשוב – לכל מקום בבית.

http://www.whiningdog.net

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *