הפעמון של בית החכם בבריטניה ‘דינג’ משגר ב- Kickstarter

פגשנו את צוות ההפעלה בבריטניה ג’ון נוססי ואבריל אוניל באפריל בתכנית הגאדג’ט בשידור חי. הבוקר הם השיקו את פעמון הדלת החכם החדש שלהם בקיקסטארטר.

כעת מוכנה למימון המונים, פעמון הדלת החכם של דינג מורכב משלושה חלקים, כפתור סוללה או כפתור פעמון קווי, פעמון פעמון היושב בתוך הבית שלך ואפליקציית סמארטפון בחינם.

כאשר מבקר לוחץ על הכפתור, הפעמון מתבצע בפנים וגם מציב שיחת VoIP דרך אפליקציית הטלפון החכם Ding, ומאפשר לך לדבר עם האדם בדלתך מכל מקום עם גישה לאינטרנט.

‘דינג’ מקבלת מנטרה ‘פחות זה יותר’, ומעוררת את הפיתוי לארוז תכונות משומשות לעיתים רחוקות ובמקום זאת להתמקד במתן חווית המשתמש הטובה ביותר עבור פעמון חכם …

“פעמונים לא התפתחו כך שיתאימו לאורח החיים המשתנה שלנו. יש ‘פעמוני דלת מטומטמים’ שמגיעים עם הבית שלך או שקונים במהירות מחנות חומרי בניין. או ‘פעמוני דלת חכמים’ המונעים על ידי טכנולוגיה, ומציעים לך תכונות רבות יותר ממה שאי פעם תוכל להשתמש. ” אומר ג’ון נוססי, מייסד משותף ומנכ”ל דינג. “עיצבנו את פעמון הדלת החכם של דינג להיות פשוט, יפה וחכם, ולשפר את חווית המשתמש ולהבטיח שהעיצוב שלו עובד באלגנטיות עם בתים מודרניים.”

הקול הקולי של הדלת החכמה באופן מפתיע, אך בחוכמה, משתמש בטלפון טלפוני אלחוטי ישן ויותר לחיבור שמע HD מחלק החיצוני של הבית שלך לפנים. בנוסף למודול Chime יש חיבור WiFi לנתב שלך לכל חכמי הרשת.

בדוק את דינג בקישורים למטה ואם אתה מהיר אתה יכול לתמוך בצוות ולשק את עצמך בפעמון חכם עבור פחות מ -100 פאונד במבצעי הציפורים המוקדמים …

וִיְדוּס
תצוגה מקדימה
מוצר
דֵרוּג
מחיר

1

פעמון דלת וידאו של אמזון | 1080p וידאו HD, איתור תנועה מתקדם והתקנה קלה …

40,482 ביקורות

89.99 ליש”ט

קנה באמזון

2

[משודרג] וידאו פעמון דלת פעמון פעמון אלחוטי עם אחסון ענן בחינם, מצלמה חכמה של קמפה WiFi …

424 ביקורות

59.48 ליש”ט

קנה באמזון

3

מצלמת פעמון דלת חכם Wi-Fi, מצלמת פעמון וידאו אלחוטי של Etsrow עם פעמון, 1080p HD, אנושי …

129 ביקורות

קנה באמזון

DingProducts.com: דינג בקיקסטארטר

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

עדכון אחרון ב- 2021-10-04 / קישורים / תמונות משותפים מממשק API לפרסום מוצרים של אמזון

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *