בית חינם IP מעקב אחר טלוויזיה במעקב אחר בטא

זה פורסם לרשימת התפוצה שלנו אתמול בלילה …

“זה עתה הצגנו את השירות שלנו www.neverblinks.com, שהוא שירות מעקב מרחוק אמין במיוחד, כמו גם מבוסס אינטרנט תמיד-על-און, עם NortBlinks, אתה יכול להגדיר את המצלמות שלך באתר שלנו, כמו גם הקלטה שגרתית כמו גם מפגשי איתור תנועה מבלי שתצטרך לטרוח להפעיל יישום תוכנה למעקב אחר מצלמה במחשב שמטופל על ידיך. השרתים שלנו נשארים ערים 24/7, כמו גם לשמור על המתקנים שלך מאובטחים.

השרתים שלנו מאובטחים כמו גם מנוטרים בקפידה מאוד כדי להבטיח שנוכל להבטיח רמת אמינות גבוהה במיוחד כמו גם זמן רב. איתור התנועה שלנו הוא מהשורה הראשונה, עם בחירה לבחור את אזור שיעור העניין עם דפדפן האינטרנט. כמו גם מכיוון שהוא פיתרון מבוסס דפדפן, אינך דורש להגדיר כל סוג של יישום תוכנה לפני שתתחיל.

אנו מפעילים כעת את הבטא המוגבלת שלנו, שם תוכלו להירשם בחינם כמו גם מסך ארבע מצלמות. Neverblinks תומך במצלמות של רבים מהמצאים, אולם נבדק בקפידה רק עבור מצלמות ציר. אנחנו תמיד שם כדי לסייע לך בכל סוג של בעיות תמיכה בכתובת support@mobicules.com. אנו מבטיחים לחזור תוך 24 שעות אם אתה זקוק לסיוע כלשהו.

אתה מוזמן להשתמש www.neverblinks.com. אנא צור איתנו קשר בכתובת support@mobicules.com לקבלת כל סוג של שאלות, הצעות או בקשות שיפור, רעיונות או כניסה להדגמה, וכן היינו שמחים ביותר לתגובה לך. מתי שוב, אנו מזמינים אתכם לנסות www.neverblinks.com !! ”

www.neverblinks.com

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *