מערכת כניסת בית ללא מפתח של Phantom Bluetooth

הנה טכנולוגיית רכב שהועברה לבית החכם. מערכת $ 200 $ זו מ- Phantom מביאה כניסה ללא מפתח לביתך באמצעות כל טלפון נייד מצויד ב- Bluetooth. כשאתה טכניקה את הבית שלך המערכת מאמתת אותך ופותחת את הנכס שלך. בדוק את סרטון ההתקנה לאחר הקפיצה …

“כניסת הבית ללא מפתח ללא מפתח פנטום חכמה משתמשת בכל טלפון סלולרי בעל יכולת Bluetooth ככריעה כדי לפתוח את הדלת שלך באופן אוטומטי. כניסת הבית ללא מקשים מזהה ומאמת את הטלפון שלך בזמן שאתה טכניקה מבלי להוציא אותו או ללחוץ על כפתור.

הכניסה הביתית ללא מפתח פשוטה, בטוחה ובטוחה, מספקת רמת נוחות חדשה. אתה כבר לא צריך להתקשות במפתחות. כניסת הבית ללא מפתח היא הטובה ביותר לבוא ולמהר או עם הידיים מלאות.

בטוח ובטוח – כניסת הבית ללא מפתח פנטום משתמשת בתכונות הבטיחות הנוכחיות של Bluetooth כדי לאמת את הטלפון שלך כמפתח. רק טלפון סלולרי מזווג מסוגל לבטל את נעילת הדלת שלך. כניסת הבית ללא מפתח מנעלת אוטומטית את הדלת מאחוריך, כך שתוכל להיות סמוך ובטוח שהבית שלך תמיד מאובטח.

אם הטלפון שלך איבד או נגנב אי פעם, אתה פשוט מאפס את ערך הבית ללא מפתח כדי לבטל את הגישה של הטלפון הזה. אם מכריע סטנדרטי אבוד או נגנב, יש להחליף או להחליף מחדש את כל המנעולים של הבית, מה שמבזבז את זמנך וכספך. איפוס כניסת הבית נטולת המפתח הוא מהיר, קל ומחמיא, כך שיש לך פחות לדאוג מתי קורה משהו.

השתמש בטלפון הסלולרי שלך כמפתח

ללא ידיים לחלוטין

שמור על ידית הדלת המקורית שלך

עובד עם כל טלפון Bluetooth

קל להתקנה

עדיין השתמש ישן מכריע בעת הצורך

www.phantomsmarthome.com

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דוא”ל, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *