האץ ‘חוזר

גיליון המגמות שלנו בינואר בדיוק פגע בתיבות הדואר והוא עמוס בריבה עם העדכונים, הגדולים והחמים ביותר לשנת 2010. אחד הפריטים שכדאי להזכיר שוב הוא האץ’. הצגנו קדמת זכוכית ב”חדרים שעובדים “וגרסה צבועה לבנה בדף שלנו חובה. סוג האץ ‘נפל לטובתו לזמן מה, והופיע מעט מיושן. אז במשך האחרון בזמן שהמרחבים המעוררים ביותר כללו במקום זאת קרדיזות אופקיות נמוכות. זה שינוי נהדר! זה לא אומר שאתה צריך להיפטר מהאחסון הנמוך והארוך שלך. אבל יש מגוון גדול של גרסאות חדשות של ארונות גבוהים אלה שצצים בכל מקום ומצביעים על כך שחתיכת מוקד אנכית גדולה בחדר כבר לא היא רק לבית הכפרי.

אני אוהב את התחושה של הספרייה המודרנית של פסיפיקה האץ ‘של ארגז & Barrel – יש לי למעשה כזה בסלון שלי. זה נהדר לאחסון ולהצגה בגלל המשולבת של דלתות זכוכית הזזה בחלקו העליון וארונות סגורים בתחתית. כאן, בראד פורד הציבה שניים משני צדי החלון. פעולה זו מעניקה נוכחות נועזת למה שנראה כמו חלל ממוצע מבחינה ארכיטקטונית.

האץ ‘של המעצב סלרי קמבל עוקב אחר אותו רעיון עם מדפים פתוחים לתצוגה בתוספת אחסון סגור כדי לשמור על צרכים פחות אטרקטיביים מוסתרים אך עם אסתטיקה שונה לחלוטין. הדלתות הקדמיות בסגנון פגודה ודלתות סריג הופכות אותו לגחמני ונשי, אבל זה הגימור הכחול שצוין כנגד הקיר האדום העמוק שגורם לווינטה הזו להתעורר.

ג’פרי בלהובר השתמש במזכירה זו של צ’ינואיזרי כמוקד אנכי בסלון זה. באדום בוהק ומכוסה בתבנית די כמו אולף, הוא הופך ללהיט הקישוט הגדול בחדר קליל אחר וניטרלי. זה מה שגורם לחדר הזה לעבוד.

כרזות זו בחנות הקמעונאית של אנטוני טוד ממלאת את החלל מעל ארון מעט קצר יותר עם אוסף של פסלי מעטפת צב כדי ליצור את ההשפעה של גובה גדול יותר ודרמה גדולה יותר.

זה לא סוד שאני מעריץ גדול של ריהוט העץ בעבודת היד של טיילר הייז הזמין דרך החברה שלו BDDW בניו יורק. שידת האגם שלו היא באמת לשכה מודרנית המשתמשת באנכיות של האץ ‘ – אך בהיר יותר וקליל יותר. זה מדהים לחלוטין בפשטותו המתוחכמת.

הצילום הזה הוא מהבית הראשון שלי (זה הפך את הכיסוי של H&H בשנת 2000). זה למעשה רק החלק העליון של האץ ‘העתיק. אני אוהבת את הקווים הבסיסיים שלה ואת הגימור במצוקה. זה מחזה מעניין על סטנדרט ומודרני ומתאים לחלוטין להיות רכוב על קיר בהתחשב בכך שאין לו בסיס או בעיטה בתחתית. זהו טריק נהדר ליצור את האפקט הוויזואלי של שטח רצפה גדול יותר. תלייתו בדרך זו גם אפשרה לי לשים את זה במקום שרציתי את זה תוך שמירה על האוורור הרצפה ללא הפרעה. אני שוקל שלקח את זה לקוטג ‘שלי ותליתי אותו על קיר שם.

העץ האפור האפור של הארון הגבוה של חומרת השיקום הוא כל כך אידיאלי פופולרי כעת. אני אוהב את תחושת החווה הבלגית שלה. הדלתות המחוררות הופכות את זה לארון נהדר לציוד סטריאו שכן הוא מספק אוורור. אם אתה עשה זאת בעצמך, אתה יכול להשתמש בזה כהשראה כדי להתאים אישית ארון בסיסי גבוה עם דלתות תריס.

זו דוגמה טובה להטלת האץ ‘הקלאסית בחדר אוכל. הפרופיל הדק גורם לו לעבוד ממש טוב בדירה הקטנה הזו. מעצבי ונקובר איאן מקלוד וקרי ג’ונסון ציירו אותו באותו צבע כמו הקירות כדי ליצור את המראה של מובנה. אתה מקבל את ההשפעה של אץ ‘גדול בלי הגמישות. מַברִיק!

האץ ‘השחור (נראה משמאל קיצוני) במטבח/חדר האוכל הפתוח של הדירה של עורכת האופנה לורה קוך היה קם סטנדרטי חדש לבנות שרססנו בצבע שחור מבריק גבוה. (בעלי אריז ואני שיתפנו פעולה עם עיצובה ושל הדירה של בעלה דן, שכלל המרת שני דירות לאחד.) האץ ‘היה מכריע לתכנית הצבעים השחורה והלבנה בעיקר שרצה לאורך החלל.

לקבלת רעיונות בשאלה אם להתאים ריהוט לחדר אוכל מעץ, קרא האם יערות צריכים להתאים?

נקודות זכות: 1. בראד פורד ID2. Celerie Kemble3. ג’פרי בלהובר, צבע בטוח 4. אנטוני טוד 5. BDDW6. לפי קריסטיאנסן 7. חומרת שיקום 8. מהפניית הבית והבית 2009 גיליון, צילום מאת קים כריסטי 9. מהגיליון הבית והבית דירות 2009, צילום מאת מייקל גריידון

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *