בית אוטומטי 2.0 -#07 גדלי חדר היעד בתקציר העיצוב שלנו

לאחר שבחרנו באדריכל שלנו הגיע הזמן להיכנס לתהליך העיצוב. לפגישה השנייה שלנו, מייקל הלך אלינו בביתנו כדי לדבר על אופן חיינו ומה חיוני לנו בבית החדש.

מבפנים החוצה או בחוץ?

עם הבנייה העצמית הראשונה שלנו, ככל הנראה אפשרנו למראה החיצוני של הבית להשפיע יותר מדי על הפריסה הפנימית. הפעם אנחנו בהחלט עובדים מבפנים בחוץ במקום.

תקציר עיצוב

כחלק מההכנה שלנו במהלך החודשים המובילים עד לנקודה זו, זיקקנו את רשימת המשאלות שלנו לסדרה תמציתית למדי של נקודות כדור שכלל …

גודל יעד ~ 2,300 מ”ר

אנרגיה נמוכה

עיצוב עכשווי

מטבח תוכנית פתוחה, אוכל, מגורים

3 חדרי שינה (עם אדון בקומת הקרקע)

פונה דרומה

מוסך צמוד

תקרות גבוהות (2.7 מ ‘) ותקרות מקומרות

קומות מוצקות למעלה

קירות מוצקים לכל אורכו (ללא קירות חתיכים)

גימורי תחזוקה נמוכים

מיקום הרכבה על קרקע עבור PV סולארי

גדלי יעד

הגעתי לגודל היעד של 2,300 מ”ר על ידי יצירת גיליון אלקטרוני עם כל החדרים בביתנו הקיים יחד עם מידותיהם. ואז הצבתי יעדים לכל חדר בבית החדש עם הממדים האלה כנקודות התחלה.

טיפ: קבל מד מרחק לייזר למדידת חדרים במהירות ובקלות

אנו זקוקים פחות לחדרי שינה במקום החדש ואנחנו גם רוצים לשנות את איזון הגודל בין חדרים מסוימים, במיוחד למטבח, לאוכל, אזור המגורים.

שמחנו להקטין כמה גדלי חדרים – אפשר לראות מהגיליון האלקטרוני שהיה לנו כלי עזר גדול בבית הישן שחשנו שהוא מבוזבז. מצד שני ההליכה שלנו בארון הבגדים הייתה תמיד קצת קטנה ורצינו הרבה יותר מקום שיהיה לך חדר הלבשה מתאים הפעם.

הפרופורציות די קבועות לאזורים מסוימים, למשל קשה לסטות מצורת מוסך כפול. אחרים די גמישים, עם זאת, חדר שינה יכול להיות 3.5 מ ‘x 4.0 מ’ או 5.5 מ ‘x 2.5 מ’, כך שזה האזור שהוא הרבה יותר חיוני במקרה זה.

בסופו של דבר היעדים האלה היו בדיוק זה, משהו שאפשר לאפשר להם. ובעוד שהם לא גדלי החדר שסיימנו בהם, הם היו נקודת התחלה נהדרת לעיצוב תוכנית הרצפה שלנו.

התנפכנו על הצורך בספירה. בסופו של דבר, למרות שהאדריכלים שלנו המליצו לנו בחום לקבל חדר קבלה שני, כדי לעזור בכל מכירה עתידית של הבית אם שום דבר אחר. זה, יחד עם תוספת של חדר שינה / חדר שינה רביעי, שרמזים על כך שירה באופן משמעותי בגודל היעד שלנו.

טיפ: כדי להמיר ממטר מרובע עד רגל מרובעת, כפול על 10.76, למשל 10 מ”ר = 107.6 מ”ר

מדד מדד

כפי שכבר אמרתי, זה יכול להיות קשה לדמיין תוכנית דו מימדית בתלת מימד. אז זה ממש מועיל להשוות חדרים בעולם האמיתי עם הממדים שלך בזמן שאתה מעריך את הדרישות שלך. עשינו את זה בכל רחבי הלכנו בזמן שעבדנו על תוכנית הרצפה. חדרי מלון, חדרי מופע בשירותים, אפילו בתיהם של חברינו ובני משפחתנו לא היו בטוחים מצד הלייזר שלנו

יש לי הערות בתאים של הגיליון האלקטרוני כדי להזכיר לי למשל שממד מסוים אחד היה מבית מופע בו ביקרנו. בכל פעם שאני רואה את הפתק אני מסוגל מייד לדמיין את גודל החדר הזה במקום רק לראות מספר.

כמו תמיד זו רק דוגמא לחלק מהעבודה שמובילה אותנו לעיצוב הסופי שלנו, אבל אני מקווה שאולי יש כאן משהו שמועיל במסע הבנייה העצמית שלך.

בפעם הבאה

בפעם הבאה נסתכל על אתר הבניין שלנו ככל שנתקרב לחשוף את העיצוב הסופי שלנו. אתה יכול לעקוב אחר הפרויקט שלנו בקישורים למטה כדי לוודא שלא תחמיץ אותו.

זכור לבדוק את האינסטגרם שלנו כדי לעקוב אחר הפרויקט, קרא את שאר הודעות הבלוג האוטומטיות של הבית 2.0 ולמצוא את הקישורים לכל המוצרים בהם השתמשנו בבנייה העצמית שלנו.

וִיְדוּס
תצוגה מקדימה
מוצר
דֵרוּג
מחיר

1

מכשיר מדידת לייזר אטולה, מד מרחק לייזר עד 60 מ ‘ / ± 2 מ”מ טווח מדידה דיגיטלי …

2,098 ביקורות

21.99 ליש”ט

רכישה באמזון

2מדד לייזר 50 מ ‘, DTAPE DT50 מד מרחק לייזר 165ft, עסקה ניידת עם טווח כלים למדידה דיגיטלית …

12,161 ביקורות

£ 25.95

רכישה באמזון

3

מד מרחק לייזר 50 מ ‘/165ft, מידה לייזר IP54 Mileseey עם 2 רמות בועה, לייזר נייד …

9,614 ביקורות

22.07 ליש”ט

רכישה באמזון

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
Pinterest2
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

עדכון אחרון ב- 2021-10-04 / קישורים / תמונות משותפים מממשק API לפרסום מוצרים של אמזון

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *