בתוך בונגלו אקזוטי של שנות העשרים בקולומביה הבריטית

שתוכנן על ידי אדריכל קליפורניה, הבונגלו המנוח של שנות העשרים בוויקטוריה, קולומביה הבריטית, נראה כאילו יכול היה להכות מהגבעות ההוליוודיות. “ההשפעה המורית שלה די ייחודית בויקטוריה”, אומרת בעלת הבית תמרה נפוליאון. היא ובן הזוג מרל אלכסנדר, שניהם עורכי דין ילידים המתמחים בחוק עסקים וילידים, התאהבו בקשתות המפנות של האוס, בחדר נהדר ואופי אקזוטי. הציצו בתוך הבית בגודל 4,400 מ”ר, שם תוכלו להרגיש למעשה את השמש בקליפורניה הזורמת פנימה.

הנה תמרה, מרל ובנם בן 3 1⁄2, אליהו, במבואה בגובה 16 מטר. הקשתות בכניסה המרווחת היו במקור לבנות, ולכן הם השתלבו עם הקירות. “ציירנו אותם בשחור כדי ליצור השפעה חזותית”, מציין מעצבת הפנים קילה בידגוד, שהובילה את הרנו.

אורות תליון Moooi פיליגרן הם כל כך אווריריים שהם לא מתחרים באריח רצפת המלט המדהים. ארון בגדים וינטג ‘משמש כארון משפחתי, ודגני העץ החמים שלו מסתירה את התוכנית בשחור לבן.

אריחי מלט בדוגמת על האח וקשתות חוזרות ונשנות (שנראות כאן במראות סימטריות) מדגישות את הטעם הספרדי של הבית. קופצים משובצים בקורות מעניקים לחדר זוהר דרמטי בלילה.

המטבח נפתח ושילש את גודלו, אך היה רצון לשמור על קסם הבציר המקורי שלו על ידי חיפוי הקיר באורך של יותר מ- 15 ′ באריחי הרכבת התחתית-הוא אפילו מתפתל מעל מכסה המנוע. “הרגשנו שעדיף לשמור על האריח עקבי למראה נקי”, אומרת קילה. ארונות שייקר פשוטים מסתירים את המקרר, מדיח כלים ומזווה.

נקיטת סוערת דמויי סועד בוויניל קוניאק עמיד (טוב לשפכים של אליהו) מקסימום ישיבה סביב שולחן בהתאמה אישית, המופקת ממלוקת מחוזרת ובסיס כננת ישן.

קילה הצליחה את המאורה עם אריח חתך בגודל משפחתי ואריח עין על האח על האח. “זה תבנית אדרה מסורתית, אבל קוראת עכשווית מכיוון שהיא רזה יותר ויש לה דיס שחור”, היא מסבירה.

יחידת מדפים מובנית ב- DEN מסתירה כבלים מבולגנים ורכיבי טלוויזיה.

המעצבים נשאו את המוטיב הפליז, השחור לבן של הבית לחדר השינה העיקרי, שיש לו נוף שלווה לים. ראש ציפורניים פליז המפרט על ראש המיטה המרופד מהדהד על ידי מבטאים מתכתיים בשולחן הצדדי בסגנון הקמפיין ומנורת המשימות.

בסביבה העיקרית, לוח מונוכרומטי הוא דחייה עדינה מהרגעים הדרמטיים יותר של הבית. תערובת של סיבובי אגורה לבנים ואריחי קיר חלת דבש מעניינת ועם זאת ניתנת לחיות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *