סקירה: האם SuperTank Zendure הוא סוללת ה- PD USB-C הניידת העליונה?

אחרי אוזניות אני מניח שההתמכרות הטכנולוגית השנייה הכי משמעותית שלי צריכה להיות סוללות. חיי הטכנולוגיה תלויים באלקטרונים ויש לי דאגה לא טבעית להיגמר בכוח. אז כשראיתי את זנדור סופרטנק החדש משגר בקיקסטארטר, ידעתי שאני צריך לגבות אותו.

נראה שאני לא לבד מכיוון שהוא פגע ביעד המימון של 30,000 $ תוך שעה ובסופו של דבר גייס 553,785 דולר. זה חזר בפברואר והסוללה נמסרה לפני מספר חודשים. אז עכשיו הספקתי לנסות את זה הנה פסק הדין.

מהו SuperTank Zendure?

ה- SuperTank הוא בנק חשמל עם תפוקות PD כפולות U USB-C (מסירת חשמל) (100W + 60W) וכן 2 יציאות USB-A.

אחד הדברים הטובים ביותר ב- MacBook החדש (ומחשבים ניידים מודרניים אחרים) הוא היכולת שלה להטעין מסוללת PD חיצונית של USB-C וה- SuperTank הוא אידיאלי לזה כמו גם לגאדג’טים אחרים שאינם PD.

המתחם המצולע שלה צפוי להידמות ל’מזוודות איכותיות ‘, בדיוק מדוע אתה רוצה שבנק הכוח שלך ייראה ככה אני לא בטוח, אבל לדעתי הוא זול מעט את המראה של הסוללה הזו, אבל אין גדול.

זוהי צורה שונה גם ממוצרים דומים רבים, אך אלמנט הצורה העבה והקצר יותר שלו (12 ס”מ x 7 ס”מ x 4 ס”מ ו -481 גרם) מרמז שיש מספיק מקום להשיג את כל 4 היציאות לקצה אחד של המתחם, בתוספת תצוגה.

מסך זה מציג רמת טעינה ומצב ונשלט מהכפתור היחיד למעלה. מצב ה- X-Charge מוודא כי ניתן לטעון גם מכשירי ציור נמוכים כמו לבישים, כמה סוללות פחותות מוצאות את השרטוט הנוכחי קטן מדי עבור מכשירים כאלה ומסרבים להטעין אותם. לחיצה ארוכה של הכפתור מאלצת שינוי בכיוון האחריות מכיוון שכמה מחשבים ניידים עשויים לנסות להטעין את הסופרטנק במקום לקבל אותו כמטען.

לטעון 2 מחשבים ניידים בבת אחת

כדי לבחון את הסוללה הפעלתי את ה- MacBook Pro של 15 ″ שלי לשנת 2018 ל -10% ואז סגרתי את המכסה וחיברתי את הסופרטנק.

אחרי כ- 90 דקות יחידת זנדרה הייתה על 5% וה- MacBook שלי היה טעון במלואו. הכפלת חיי הסוללה של המחשבים הניידים שלי, מבריקים. בהחלט אתה יכול להמשיך להשתמש במחשב הנייד שלך בזמן שהוא גובה גם הוא, למעשה יציאות מסירת החשמל USB-C שלה 2 x רומזות שאתה יכול אפילו לחייב 2 מחשבים ניידים בבת אחת.

בעזרת מצב הטעינה לעבור אתה יכול לחבר את ה- SuperTank לחשמל, וגם את המחשב הנייד שלך או מכשיר אחר מחובר לתוכו גם בצד הפלט, מה שמאפשר לסוג של מצב UPS.

קיבולת מקסימאלית לטיסה

קיבולת 27,000mAh שלה משווה ל 99.9 וואט, כך שהיא נמצאת ממש מתחת למגבלת 100 וואט שהטילה כמה מרשויות התעופה העולמיות.

לא ייאמן חבילת הסוללה הזו שתוכלו להחזיק בכף היד שלכם, לאחסן מספיק אנרגיה בכדי להניע את ה- 1.6 טון שלי ל- EV במשך כחצי קילומטר. בהחלט אומרים כי 8 תאי הכוח של סמסונג המשמשים במכשיר משמשים בדרך כלל הרבה יותר ב”רכבים חשמליים פרימיום “ונראים לעיתים רחוקות באלקטרוניקה צרכנית. אלה גם מייצרים פחות חום ומציעים מהירויות טעינה מהירות 5x. ומהירות הטעינה הזו ממש מורגשת.

הלכתי על החבילה שכללה גם את מטען ה- Zendure Superport 4 שממלא את הסוללה מהירה במיוחד בסביבות שעה. אם אתה מרוצה מטעינה איטית יותר, אתה יכול להשתמש בכל מטען PD של USB-C-כמו PSU של MacBook שלך-כך שזה לא ממש הכרחי, אם כי מצאתי שהסופרפורט 4 הוא גם מטען נסיעות רעיון.

סוללות ליתיום יון יכולות להיות די מרהיבות כאשר הן משתבשות וכדי להקל על דעתך על כך כי לסופרטנק יש ‘תשע שכבות של הגנה על בטיחות’. זה כולל הגנה מפני תשלום יתר, שחרור יתר, הגנה על טמפרטורה כפולה, הגנה על מעגל קצר, הגנה מפני פלט, הגנה מפני פלט, הגנה על זרם יתר, הגנה על זרם יתר של קלט, הגנת מתח יתר של קלט ואיפוס MCU. פו.

סיכום

היה נהדר להיות איתי את הסופרטנק בטיולי החברה האחרונים שלי.

מהטעינה של המצלמות שלי, אוזניות, טלפון וכלה בשמירת מחשב נייד במשך שעות. הוא מציע את הקיבולת המקסימאלית הניתנת לזיהוי, עם כל היציאות שאני צריך יחד עם טעינה במהירות גבוהה עבור MacBook שלי.

כל שעליך לעשות הוא לשים את הסוללה הטובה ביותר של USB-C PD שניסיתי לצאת לדרך והיא נוסעת איתי בכל רחבי.

ל- Zendure Supertank יש אחריות לשנתיים והוא זמין כעת.

וִיְדוּס
תצוגה מקדימה
מוצר
דֵרוּג
מחיר

1

מטען מסירת חשמל של Zendure 100W, Superport 4 (2 USB-C+ 2 USB-A) מתאם כוח במהירות גבוהה עבור …15 ביקורות

100.00 ליש”ט

רכישה באמזון

zendure.com: זמין מאמזון

קלט מקסימאלי 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A, 20V/5A, 100W MAXMAXIMUM POUTUSB-C (1): 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A, 20V/5A, 100W MAXUSB-C (2): 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A, 60W MAXUSB-A (1): 5V/3A, 9V/ 2A, 12V/1.5A, 18W MAX (ZEN+ 2.0) USB-A (2) 5V/3A, 15W (ZEN+) פלט DC כולל: 138W מקסימום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
Pinterest3
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

עדכון אחרון ב- 2021-10-04 / קישורים / תמונות משותפים מממשק API לפרסום מוצרים של אמזון

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *