מגבות קצה צבועות DIY

שום דבר לא מרגיש יפה יותר בחלל אבקה או באמבט אורח מאשר מגבת יד תחרה, אולם האלגנטיות שלהם מגיעה במחיר. גיליתי מפיות וינטג ‘עם אותו מראה בדיוק של דולר או שניים כל אחד, כמו גם סיפקתי להם שדרוג פשוט עם צבע חומרי. הנה בדיוק איך להפוך את הגילוי העתיק משלך למבטאים מקסימים של אמבטיה.

חומרים כמו גם כלים

טיפת בד או עיתון

כפפות גומי

מפיות כותנה או פשתן

מנות בצבע בד

אגן אמייל או סיר ישן

מכולה חד פעמית להמסת צבע

כף עץ או צביעה מערבב

חומר ניקוי קל

שלב 1: איסוף חומרים

נסה שווקי פשפשים או חנויות חסכוניות למפיות וינטג ‘או מגבות תה עם פרטים כמו תחרה מעוצבת ביד, מונוגרמות או דפוסי דמשק. (כאן, צהל מגניב וגמיש מביא דפוס דמשק בצורה יפה.) בחר סיב טבעי כמו כותנה או פשתן (הם יצבעו בצורה שווה יותר), כמו גם לקנות כמה תוספות להתנסות בהן. אם אין לך כיור גדול של כלי אמייל או סיר ישן, הרים מגש לליטר חתולים מפלסטיק כדי להשתמש כאגן צבע.

שלב 2: הכינו אמבט צבע

לכסות את סביבת העבודה שלך בבד ירידה, כמו גם לשים את כפפות הגומי. מלאו את המכולה החד פעמית עם 2 כוסות מים חמים לכל מנות צבע. ממיסים צבע במיכל. לאחר מכן, מלאו את האגן במים חמים מספיק כדי להשקיע את המפיות, שפכו פנימה את תערובת הצבע כמו גם מערבבים.

שלב 3: מפיות צבע

הרטיבו כל מפית עם מים חמים, ואז התיישרו כמו גם שקעו באמבט הצבע. ערבב ללא הפסקה. ככל שהפיות נשארת יותר באמבט הצבע, כך הצבע המתקבל יהיה עמוק יותר; השארתי את אלה בערך 30 דקות.

שלב 4: שטיפה כמו גם מכבסת

הסר מפיות מאמבט צבע כמו גם שטף במים חמים. הורד לאט לאט את טמפרטורת המים עד שאתה שוטף במים מדהימים כמו גם זה מתבהר. לאחר מכן, כביסת המפית עם חומר ניקוי בינוני במים חמים, שוטפים במים צוננים כמו גם להתייבש.

מפיות וינטג ‘, שוק עתיקות ווטרפורד.

קבל יותר מושגי שיפור DIY & House במדריך שלנו.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *