תיבת משלוח חבילות אסגרד נמצאת כשאתה לא

אז אתה רוצה לרכוש משהו. אם אתה כמונו אתה בטח פונה לאמזון או ל- eBay קודם. קניות מקוונות נהדרות, במיוחד עבור מוצרי טק לבית הדיגיטלי שלך, אך במקרים מסוימים זה יכול להיות כאב אם אתה צריך לחכות למסירה. Asgard Recon יש להם את התשובה עם הקו המעודכן שלהם של תיבות מסירת חבילות. התיבה נותרה ריקה ונעילה מוכנה לקבלת דואר וחבילות. השליח מכניס את החבילה פנימה, סוגר את המכסה ונועל אותה. אסגרד אומר שמערכת ‘חתומה למערכת’ המובהקת שלהם מעניקה למשתמשים אפשרות לקחת מסירת פריטים מוקלטים גם עם מערכת קוד מובחנת המשמשת ‘הוכחת משלוח’.

“אסגרד משיקה את מגוון הקופסאות החדשות שלה למסירת חבילות – ברדפורד, ווסט יורקשייר, אפריל 2011 – לאחר חודשים של עיצוב ופיתוח, אסגרד שמחה להשיק טווח קופסאות משלוח חבילות חדש מקטגוריית מסירת החבילות הפופולרית שלה ללא השגחה. קופסת משלוח החבילות הקטנה ותיבת משלוח החבילות הבינוני היא תיבת חבילות נוחה ומוגנת העשויה מפלדה מגולוונת אטומה למזג אוויר ומצוידת במערכת נעילה חזקה, שפותחה כדי לקבל דואר וחבילות המועברות לביתך – אחסן אותם בטוחים, מוגנים ומייבשים בפנים התיבה.

כיצד להשתמש בתיבה – תיבת משלוח החבילות הקלה לשימוש זו נותרה ריקה ולא נעולה כדי לקבל משלוחי דואר וחבילות. השליח פשוט מרים את מכסה הקופסה ומניח את החבילה בפנים, סוגר את המכסה ומסתובב את המנעול, ומבטח את החבילה בתוך הקופסה עד שתחזור הביתה.
תיבת החבילות מפותחת עם בסיס מתכת אינטגרלי עם תיקונים בחינם לחלוטין לאבטחה לקרקע, או לחילופין ניתן להרכיב את הקופסה הקטנה יותר על הקיר. המערכת ‘חתומה למצב’ המובהקת מעניקה למשתמשים אפשרות לקחת מסירת פריטי פוסט מוקלטים עם מערכת קוד מובחנת המשמשת כהוכחה למסירה*.

טים ווילסון מצוות ההנדסה באסגרד נתן לו מאחורי הקלעים תובנות לגבי פיתוח מוצרים אלה.
“אסגרד ידוע בתכנון וייצורו של יחידות אחסון פלדה מאובטחות, טרנדיות וקלות לשימוש, ושיטה זו הורחבה למוצרים החדשים ביותר שלנו – מגוון תיבות אסגרד חבילות. הקשבנו למשוב הלקוחות שלנו וכללנו תכונות נוספות, כגון האפשרות לשפר את היחידה לקרקע או להפוך את הקיר הקטן יותר לקיר, הוכחת תכונת המסירה, כמו גם לשנות את מערכת הנעילה למשתמש בטוח יותר מנגנון ידידותי וחזק. ”

תיבת משלוח החבילות בשני הגדלים תהיה זמינה לרכישה החל מה -18 באפריל 2011 דרך אתר החברה במחירי היכרות מיוחדים למשך זמן מוגבל – החל מ- 129 ליש”ט בלבד עם משלוח חינם לחלוטין עם בריטניה (בכפוף לתנאים הסטנדרטיים של חברות המסירה ותנאים).

למידע נוסף על טווח תיבות מסירת החבילות החדש, צור קשר עם טרייסי ווטסון, יועץ שירות לקוחות בטלפון: 08456 580 730 או באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת sales@asgardsss.co.uk ”

Asgardsss.co.uk: אוטומציה ביתית באמזון: אוטומציה ביתית ב- eBay

רוצה יותר? – אתה צריך לעקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או להירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *