חנות EIB מגיעה לבריטניה

בדיוק קיבלנו את ההודעה לעיתונות הבאה ב- Etailer בבריטניה החדשה עבור מוצרי EIB …

“Eibshop.co.uk מספק חלון חנות ידידותי למשתמש לבקרה קווית או אלחוטית, ומערכות כניסה לדלתות. Eibshop.co.uk הוא חלל אינטרנט חדש לגמרי אשר פותח את הסוד השמור של EIB (אוטובוס התקנה אירופי) לצבא ההולך וגדל של חובב הבית החכם, מתקינים ומשתמשים.

לראשונה יש פותח חלון חנות למספר יצרני EIB כולל סימנס, ג’ירה, תבן ואלטנבורגר, כולם במקום אחד! עם מוצרים שנעים, כל מה שצריך לרשת EIB קשיחה, לשליטה אלחוטית וכניסה לדלת, האתר נרחב ונוח לשימוש, כולל גישה לרמה הגבוהה של תמיכה טכנית מקצועית הצפויה.

עם זאת, EIB בשוק המגורים אינו נוגע רק לטכנולוגיה, מדובר ביתרונות של בעלי בתים. חשמלאים וקבלנים מוסמכים ויזמיים יכולים להגדיל משמעותית את עסקיהם על ידי מעבר לשוק הצומח במהירות זו עם מוצרים מבוססי EIB.

בשנים האחרונות מתגים אטרקטיביים ביותר בגימורים טבעיים כולל זכוכית, עץ, פליז ואלומיניום הפכו את EIB לאפשרות רצויה ביותר במיצבים ביתיים. כעת, עם כניסת השליטה האלחוטית ניתן להשתמש במתגי ציון מקצועיים אלה לצורך ריפוד ו- DIY.

עבור אלה חדשים בו, EIB היא מערכת ניהול בנייה כמעט בלתי -אינסופית שתפקידיה כוללים תאורה, וילונות ובקרת חימום כדי לנקוב רק בכמה. EIB מבוסס היטב והיה פופולרי מאוד באירופה במשך שנים רבות. כחלקים ‘מערכת פתוחים’ באמת שנעשו על ידי יצרנים שונים עובדים יחד בצורה חלקה ומתוכנתים מכלי תוכנה משותף. זה נהדר להתקנות מדירות לשדות תעופה!

למידע נוסף אנא צרו קשר:

קולין פרייס
ביצת שנהב (בריטניה) מוגבלת
טלפון: 01243 572599
פקס: 01243 576123
דוא”ל: colin@eibshop.co.uk
www.knxshop.co.uk

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *