תיהנו מהנוף: 12 חלונות מקסימים כדי לאפשר לאור

עורכת הסגנון לורן פטרוף חולקת את החלונות העוצרי הנשימה ביותר מארכיוני H&H.
מה יהיה מרחב מצוין בלי עצמות מצוינות? תקרות מקומרות, קשתות שובה לב כמו גם תכונות ארכיטקטוניות אחרות תורמות לתפאורה מקסימה, אולם מבחינתי, הכל קשור לחלונות! בעוד שהצורה שלהם, הסולם, הסגנון, הצבע – כמו גם השיטה שהם לבושים – יכולים להגדיר את סגנון הבית, הדבר הטוב ביותר בהם הוא היכולת שלהם להבהיר חלל. Windows מגשר על המרחב בין הבית שלך כמו גם בחוץ, מסגור את הנוף המשנה כמו גם לחבר אותנו מחדש לטבע. הושפעו לאפשר לשמש להקרין עם חלון הצהרה על ידי בדיקת כמה מהסוכנים העוצרי הנשימה שהצגנו ב- H&H.

מרחב זה של בריאן גלוקשטיין כולל את חלון הצילום המדהים ביותר. חלונית אחת פשוטה, מתוחכמת כמו גם חלונית זכוכית גדולה, מדגישה את נוף הגן, כמו גם מאפשרת לאור להציף את פינת האוכל.

צלם: מייקל גריידון

מקור: בית ובית נובמבר 2013

מעצב: בריאן גלוקשטיין

אף על פי שהוא פשוט, חלון המדרגות הקטן הזה מספק השפעה עצומה. אתה כמעט יכול להרגיש את רוח הים הנשפכת לצ’סטר זה, N.S., בית, שטיפה מעל המדרגות הטריות הצבועות, קירות כמו גם רצפות.

צלם: ג’נט קימבר

מקור: בית ובית יולי 2014

מעצב: דב נלסון

לוקח חלונות לגבהים חדשים – תרתי משמע! – הקונסרבטוריון הבועט לאחור כולל קירות זכוכית יוצאי דופן כמו גם תקרה שיא מרקיע, מה שהופך אותו לאזור מתאים להתענג על שמש אחר הצהריים.

צלם: מייקל גריידון

מקור: בית ובית מאי 2013

דלתות צרפתיות מדהימות מתפקדות כחלונות בסלון השמש הזה. המעצבת ג’יל קנטלברג הכבידה אותם עם וילונות באורך הרצפה, כמו גם הלך עם מוט וילון שחור אגרוף המותקן קרוב לתקרה כדי להדגיש את גובה החלל.

צלם: אנגוס פרגוסון

מקור: בית ובית אוגוסט 2013

מעצב: ג’יל קנטלברג

רצפת שלטת עץ לבנה כמו גם תקרה, ריהוט כפרי כמו גם חלונות נדיבים נפגשים לחלוטין בחדר השמש הזה, ומייצרת סביבה מזמינה כמו גם בועטת.

צלם: ז’אן לונגפרה

מקור: בית ובית אפריל 2013

מעצב: רולנדה וונצ’ון

בבית הקומות השני של זוג מגניב אולטרה (המחזיק בחנות בסגנון נהדר באותה מידה, Mjölk, ממש מתחת), דלתות מתקפלות גדולות נפתחות כמו חצר קטנה-מהלך בסגנון שומט לסתות ברצינות. כאשר נמשכים סגורים בעונות הצוננות יותר, הדלתות מתפקדות כחלונות מהרצפה עד התקרה.

סיור בשאר הבית הזה בטלוויזיה H&H.

צלם: אשלי קאפ

מקור: בית ובית יולי 2015

מעצב: ג’ון בייקר, ג’ולי דאוסט-בייקר, ג’יי בלסדייל וכן צומת סטודיו

אתה בקושי יכול לדעת שהאזור הזה הוא מרתף! חלון צילום עצום משתרע על אורך הקיר האחורי, מה שמאפשר לכמות משמעותית של אור להקרין כמו גם לייצר תחושה חלקה מקורה-חיצונית.

צלם: וירג’יניה מקדונלד

מקור: בית ובית ספטמבר 2013

מעצבת: סאלי ארמסטרונגהמעצב ג’יימס דייווי צייר את שילוב הצבעים לבית זה מהנהרות שמסביב כמו גם כפרי. הוא הביא את התוכנית הטבעית ברחבי הבית, אידיאלית למוליוני החלונות הצבועים הכחולים המימיים.

צלם: אנגוס פרגוסון

מקור: בית ובית אוקטובר 2014

מעצב: ג’יימס מ. דייווי

בזכות חלונות עטוף, רצפה עד תקרה, חדר השינה הראשי השקט הזה נהנה מקווי ראייה ללא הפרעה ליער, ומאפשר לחיק הטבע המצוין לעשות את כל הדיבורים.

צלם: ג’ניס ניקולאי

מקור: בית ובית מאי 2014

מעצב: האוורד אייריי

חלון מרובי-פנון מסורתי הוא פרט מקסים מעל אזור הגשה זה, ומייצר אזור בהיר ואוורירי כדי לצאת מנות ראשונות או לערבב משקאות.

צלם: ג’נט קימבר

מקור: בית ובית יולי 2014

מעצב: דב נלסון

קירות זכוכית מרחיבים אלה מייצרים פינת אוכל שהוא גם מצוין וגם מזמין. תריסים רומיים עצומים מרגיזים את החום משמש הקיץ, מבלי לגרוע מהנופים הטבעיים העשירים.

צלם: טוני סולורי

מקור: בית ובית אפריל 2013

מעצבת: קתרין ניומן

מושב חלון זה הוא תכונה בסגנון מצוין, ומוסיפה ישיבה נוחה כמו גם עניין חזותי עם הכרית הארוכה שלו כמו גם כרית לזרוק תוססת. זה אזור מתאים לבדיקה או לתפוס תנומה מהירה.

צלם: ג’ניס ניקולאי

מקור: בית ובית ספטמבר 2013

מעצבת: ג’ואנה וגלאטוס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *