סוהו לופט מלא אמנות

כמה מהבתים הבולטים ביותר שהצגנו בבית ובבית הם אלה שבהם הבעלים התריסו בכנס ופשוט יצרו מרחב שהם אוהבים. לופט סוהו המכה הזה – זמין ב -11 מיליון דולר בלבד – הוא בית כזה. זה היה מגוריו והסטודיו של אדווינה סנדיס, נכדתו של אמנית ונשנה של ווינסטון צ’רצ’יל, מאז 1995. אדווינה ובן הזוג שלה אדריכלים יצרו את המרחב הצבעוני הזה, העמוס באמנות. בואו נציץ פנימה.

התבוננות באחד משני חדרים נהדרים מלמעלה הופכת את זה לדי ברור מדוע הזוג, שניהם בשנות הזהב שלהם, עוברים החוצה: זה מרחב עצום. זה מרגיש גם די קברני, בזכות תקרות בגובה 17 רגל וחלונות בגובה 11 רגל. תקרות לבנים מקומרות כדאי לשתות את הצוואר שלך; ככל הנראה, בן זוגו של סנדיס גילה אותם רק לאחר שהחליט להכות תקרה קיימת.

הדירה מחולקת בשתי קומות, אם כי חלק גדול מהקומה השנייה פתוחה לראשונה. זה קצת מישמה אדריכלית, עם עמודים ורצפות שיש של קאררה נתקלות באלמנטים תעשייתיים יותר כמו צינורות ופתחי אוורור חשופים. הרכוש בן חמישה חדרי שינה וחמישה אמבטיות, שתופס רצפה שלמה, נמכר כיחידה אחת בגובה 6,500 מ”ר, אך בסופו של דבר 1,000 מטרים רבועים ממנה ניתן היה להתפצל לדירה שנייה נפרדת.

תחושת הגלריה הנעלה והמרחבת של החלל בהחלט מנוצלת היטב כחלון ראווה לאמנות. הרישום מתגאה בכך שכשאתה נכנס פנימה, יש “גלריית אמנות בגודל רחוב פרינס”, שהיא 15 ′ x 30 ′, על פי תוכנית הרצפה. עבור מתקנים גדולים או לא מסודרים, השתמש בשתי המעליות בגודל המשא.

אני מקווה שכשאני בשנות השבעים לחיי, אני אעז מספיק כדי לספוג מסדרון באדום. (ובעוד שאני בעניין, אני מקווה גם למכור את הדירה שלי תמורת 11 מיליון דולר כדי לממן את הפרישה שלי לפאלם ביץ צֶבַע.

האם אתה יכול לראות את עצמך חי ויוצר במרחב העצום הזה?

לעוד שטח אדום לבן בולט, בדוק את הלופט של קולומבה פולר

נקודות זכות: 1–4: דגלאס אלימן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *